| От | 2010 |
| До | 2012 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4765 мм |
| Широчина | 1795 мм |
| Височина | 1440 мм |
| Междуосие | 2725 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 510 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2184 см3 |
| Мощност | 129 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 340 н.м./1800-2600 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.7 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 6.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 64 л |
| Маса (без товар) | 1510 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2055 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.