| От | 2009 |
| До | - |
| Тип каросерия | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4342 мм |
| Широчина | 1848 мм |
| Височина | 1223 мм |
| Междуосие | 2575 мм |
| Предна Следа | - |
| Задна Следа | - |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 160 л |
| Разположение | Отзад, надлъжно |
| Работен Обем | 3456 см3 |
| Мощност | 280 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 342 н.м./4700 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Многолостово независимо |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | - |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 261 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.9сек. |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.69 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | - |
| Маса (без товар) | 1350 кг |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | Предни 225/40 R18 | Задни 255/35 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.