| От | 1974 |
| До | 1982 |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4460 мм |
| Широчина | 1820 мм |
| Височина | 1210 мм |
| Междуосие | 2480 мм |
| Предна Следа | 1490 мм |
| Задна Следа | 1490 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Мощност | 162 к.с. |
| Горивна Система | Бензин A-92 |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.3 мм |
| Ход На Буталото | 76.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Задно |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Дискови |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.