| От | 2022 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5103 мм |
| Височина | 1630 мм |
| Междуосие | 3019 мм |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 260 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3 сек |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.