| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5+2 |
| Дължина | 4597 мм |
| Височина | 1727 мм |
| Междуосие | 2741 мм |
| Пътен Просвет | 212 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 157 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1999 см3 |
| Мощност | 240 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 500 н.м./1500-3000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92.35 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 219 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.9 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 7.3-7.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 2015 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2750 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.