| От | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4597 мм |
| Височина | 1727 мм |
| Междуосие | 2741 мм |
| Пътен Просвет | 212 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1179 |
| Работен Обем | 1497 см3 |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83.01 мм |
| Ход На Буталото | 92.35 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 209 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.6 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 1.6-2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 57 |
| Маса (без товар) | 2093 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2750 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.