| От | 2017 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4599 мм |
| Височина | 1724 мм |
| Междуосие | 2741 мм |
| Предна Следа | 1621 мм |
| Задна Следа | 1630 мм |
| Пътен Просвет | 221 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 541 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1997 см3 |
| Мощност | 290 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 9 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 228 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.2 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1884 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2505 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.