| От | 1990 |
| Тип каросерия | Офроуд |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 6 |
| Дължина | 3722 мм |
| Широчина | 1790 мм |
| Височина | 2000 мм |
| Междуосие | 2360 мм |
| Предна Следа | 1486 мм |
| Задна Следа | 1486 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1600 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3947 см3 |
| Мощност | 182 к.с./4750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 312 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 71.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4х4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Твърда ос |
| Задно Окачване | Твърда задна ос |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 140 км/ч |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Размер На Гуми | 265/75 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.