| От | 1990 |
| До | 1996 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 6 |
| Дължина | 3722 мм |
| Широчина | 1790 мм |
| Височина | 2000 мм |
| Междуосие | 2360 мм |
| Предна Следа | 1486 мм |
| Задна Следа | 1486 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1600 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2495 см3 |
| Мощност | 107 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 255 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 90.5 мм |
| Ход На Буталото | 97 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | One-piece beam bridge |
| Задно Окачване | One-piece beam bridge |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 125 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Маса (без товар) | 1695 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2400 кг. |
| Размер На Гуми | 205 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.