| От | 2022 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5-8 |
| Дължина | 5358 мм |
| Височина | 1970 мм |
| Предна Следа | 1706 мм |
| Задна Следа | 1702 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 290 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2996 см3 |
| Мощност | 400 к.с./5500-6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 550 н.м./2000-5000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 191 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.6 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 11.4-12.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Максимално Допустима Маса | 3380 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.