| От | 1995 |
| До | 1998 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5132 мм |
| Широчина | 1790 мм |
| Височина | 2035 мм |
| Междуосие | 3226 мм |
| Предна Следа | 1511 мм |
| Задна Следа | 1511 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2496 см3 |
| Мощност | 113 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 265 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 90.5 мм |
| Ход На Буталото | 97 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | One-piece beam bridge |
| Задно Окачване | One-piece beam bridge |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 128 км/ч |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1980 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3500 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.