| От | 1999 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4430 мм |
| Широчина | 2040 мм |
| Височина | 1115 мм |
| Междуосие | 2650 мм |
| Предна Следа | 1650 мм |
| Задна Следа | 1670 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 140 л |
| Разположение | В средата, напречно |
| Работен Обем | 5992 см3 |
| Мощност | 575 к.с./7300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 630 н.м./5500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 338 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 38.2 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 17.5 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 100 л |
| Маса (без товар) | 1490 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1895 кг |
| Размер На Гуми | 245/35; 335/30ZR18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.