| От | - |
| До | - |
| Тип Купе | Роудстър |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4293 мм |
| Широчина | 1996 мм |
| Височина | 1120 мм |
| Междуосие | - |
| Предна Следа | - |
| Задна Следа | - |
| Пътен Просвет | 100 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | - |
| Разположение | - |
| Работен Обем | 4719 см3 |
| Мощност | 1079 к.с./7200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 1060 н.м./6100 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V - образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | - |
| Вид Гориво | - |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | - |
| Задно Окачване | - |
| Предни Спирачки | - |
| Задни Спирачки | - |
| ABS | - |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | - |
| Максимална Скорост | 400+ км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.1 cек. |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | 18 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | - |
| Маса (без товар) | 1280 кг |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | 255/35 R19 | 335/30 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.