| От | 2010 |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4068 мм |
| Широчина | 1765 мм |
| Височина | 1600 мм |
| Междуосие | 2615 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 440 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1591 см3 |
| Мощност | 125 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 156 н.м./4200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOCH |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 178 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.2 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 9.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 48 л |
| Маса (без товар) | 1294 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1730 кг |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.