| От | 2019 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4300 мм |
| Широчина | 1700 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2570 мм |
| Предна Следа | 1509 мм |
| Задна Следа | 1515 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1368 см3 |
| Мощност | 95 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 132 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | Dual CVVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 43 |
| Маса (без товар) | 1066 кг. |
| Размер На Гуми | 170/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.