| От | 2002 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4930 мм |
| Широчина | 1895 мм |
| Височина | 1760 мм |
| Междуосие | 2910 мм |
| Предна Следа | 1635 мм |
| Задна Следа | 1610 мм |
| Пътен Просвет | 170 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 617 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3497 см3 |
| Мощност | 198 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 296 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 85.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 176 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 15.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 11.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 2136 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2674 кг. |
| Размер На Гуми | 215/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.