| От | 2019 |
| Тип Купе | MPV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5-7 |
| Дължина | 4930 мм |
| Широчина | 1920 мм |
| Височина | 1790 мм |
| Междуосие | 2895 мм |
| Предна Следа | 1614 мм |
| Задна Следа | 1624 мм |
| Работен Обем | 2959 см3 |
| Мощност | 260 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 560 н.м./1500-3000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Градски Разход На Гориво | 10.9-11.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.3-9.4 Литра/100 км |
| Размер На Гуми | 265/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.