| От | 2016 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | MPV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4880 мм |
| Широчина | 1915 мм |
| Височина | 1810 мм |
| Междуосие | 2895 мм |
| Предна Следа | 1630 мм |
| Задна Следа | 1640 мм |
| Пътен Просвет | 217 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 350 |
| Работен Обем | 3778 см3 |
| Мощност | 274 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 362 н.м./4400 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 87 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Обем На Резервоара | 82 |
| Размер На Гуми | 245/70 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.