| От | 2008 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4880 мм |
| Широчина | 1915 мм |
| Височина | 1810 мм |
| Междуосие | 2895 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 350 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3778 см3 |
| Мощност | 274 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 369 н.м./4400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 15.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 82 |
| Маса (без товар) | 2051 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2720 кг. |
| Размер На Гуми | 245/70 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.