| От | 2021 |
| Тип Купе | MPV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5-7 |
| Дължина | 4930 мм |
| Широчина | 1920 мм |
| Височина | 1790 мм |
| Междуосие | 2895 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 350 |
| Работен Обем | 2959 см3 |
| Мощност | 249 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 549 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7.4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.7 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 9.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 82 |
| Размер На Гуми | 265/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.