| От | 2018 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 8-11 |
| Дължина | 5115 мм |
| Широчина | 1985 мм |
| Височина | 1740 мм |
| Междуосие | 3060 мм |
| Пътен Просвет | 171 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3342 см3 |
| Мощност | 270 к.с./6400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 83.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.69 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Размер На Гуми | 235/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.