| От | 2006 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5130 мм |
| Широчина | 1985 мм |
| Височина | 1780 мм |
| Междуосие | 3020 мм |
| Предна Следа | 1685 мм |
| Задна Следа | 1685 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 912 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2902 см3 |
| Мощност | 170 к.с./3700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 353 н.м./2000-3000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 97.1 мм |
| Ход На Буталото | 98 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | dependent spring suspension with transverse steering rod |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 2211 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.