| От | 2020 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5155 мм |
| Широчина | 1995 мм |
| Височина | 1740 мм |
| Междуосие | 3090 мм |
| Предна Следа | 1741 мм |
| Задна Следа | 1741 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2151 см3 |
| Мощност | 202 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 441 н.м./1750-2750 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 8.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.9-7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.9-8 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 2095 кг. |
| Размер На Гуми | 235/55 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.