| От | 2006 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4810 мм |
| Широчина | 1985 мм |
| Височина | 1760 мм |
| Междуосие | 2890 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 214 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2902 см3 |
| Мощност | 185 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 343 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 197 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 2114 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2920 кг. |
| Размер На Гуми | 225/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.