| От | 2010 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4810 мм |
| Широчина | 1985 мм |
| Височина | 1750 мм |
| Междуосие | 2890 мм |
| Предна Следа | 1685 мм |
| Задна Следа | 1685 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 364 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3778 см3 |
| Мощност | 254 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 343 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 87 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | dependent spring suspension with transverse steering rod |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1990 кг. |
| Размер На Гуми | 225/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.