| От | 1998 |
| До | 2001 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4890 мм |
| Широчина | 1900 мм |
| Височина | 1730 мм |
| Междуосие | 2910 мм |
| Предна Следа | 1635 мм |
| Задна Следа | 1600 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 344 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2903 см3 |
| Мощност | 135 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 309 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 97.1 мм |
| Ход На Буталото | 98 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 12 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 1865 кг. |
| Размер На Гуми | 205/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.