| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7-8 |
| Дължина | 5453 мм |
| Широчина | 2124 мм |
| Височина | 1921 мм |
| Междуосие | 3124 мм |
| Предна Следа | 1740 мм |
| Задна Следа | 1734 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 776 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6417 см3 |
| Мощност | 477 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 617 н.м./4400 обор. |
| Газоразпределителна Система | VCT |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103.9 мм |
| Ход На Буталото | 94.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 6.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 100 |
| Максимално Допустима Маса | 3493 кг. |
| Размер На Гуми | 275/55 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.