| От | 2007 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4493 мм |
| Широчина | 1838 мм |
| Височина | 1808 мм |
| Междуосие | 2684 мм |
| Предна Следа | 1549 мм |
| Задна Следа | 1549 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 590 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3701 см3 |
| Мощност | 213 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 318 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 90.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.