| От | 2001 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4430 мм |
| Широчина | 1819 мм |
| Височина | 1785 мм |
| Междуосие | 2649 мм |
| Предна Следа | 1524 мм |
| Задна Следа | 1518 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 821 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3701 см3 |
| Мощност | 213 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 318 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 90.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | dependent spring suspension with transverse steering rod |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 74 |
| Маса (без товар) | 1875 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2549 кг. |
| Размер На Гуми | 225/75R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.