| От | 2005 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4437 мм |
| Широчина | 1824 мм |
| Височина | 1824 мм |
| Междуосие | 2647 мм |
| Предна Следа | 1524 мм |
| Задна Следа | 1518 мм |
| Пътен Просвет | 241 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 878 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3701 см3 |
| Мощност | 210 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 318 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 90.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Обем На Резервоара | 78 |
| Маса (без товар) | 1735 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2427 кг. |
| Размер На Гуми | 225/75 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.