| От | 1999 |
| До | 2001 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4611 мм |
| Широчина | 1858 мм |
| Височина | 1805 мм |
| Междуосие | 2690 мм |
| Предна Следа | 1511 мм |
| Задна Следа | 1511 мм |
| Пътен Просвет | 210 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1104 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3124 см3 |
| Мощност | 140 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 384 н.м./1800 обор. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 94 мм |
| Степен На Сгъстяване | 21 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14 сек |
| Градски Разход На Гориво | 14.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 78 |
| Маса (без товар) | 1898 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2505 кг. |
| Размер На Гуми | 225/75 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.