| От | 2013 |
| До | 2017 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4846 мм |
| Широчина | 1954 мм |
| Височина | 1749 мм |
| Междуосие | 2915 мм |
| Предна Следа | 1618 мм |
| Задна Следа | 1633 мм |
| Пътен Просвет | 211 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 457 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6417 см3 |
| Мощност | 468 к.с./6250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 624 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103.9 мм |
| Ход На Буталото | 94.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 6.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 257 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.0 сек |
| Градски Разход На Гориво | 20.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 14.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 93 |
| Маса (без товар) | 2342 кг. |
| Размер На Гуми | 295/45 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.