| От | 2014 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4822 мм |
| Широчина | 1943 мм |
| Височина | 1761 мм |
| Междуосие | 2915 мм |
| Предна Следа | 1623 мм |
| Задна Следа | 1627 мм |
| Пътен Просвет | 218 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3604 см3 |
| Мощност | 294 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 353 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 93 |
| Маса (без товар) | 2062 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2948 кг. |
| Размер На Гуми | 245/70 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.