| От | 2014 |
| До | 2017 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4822 мм |
| Широчина | 1943 мм |
| Височина | 1761 мм |
| Междуосие | 2915 мм |
| Предна Следа | 1623 мм |
| Задна Следа | 1627 мм |
| Пътен Просвет | 218 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2987 см3 |
| Мощност | 243 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 569 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7.8 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 93 |
| Маса (без товар) | 2393 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3084 кг. |
| Размер На Гуми | 265/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.