| От | 2011 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4822 мм |
| Широчина | 1938 мм |
| Височина | 1761 мм |
| Междуосие | 2915 мм |
| Предна Следа | 1623 мм |
| Задна Следа | 1628 мм |
| Пътен Просвет | 218 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 457 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5654 см3 |
| Мощност | 364 к.с./5150 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 529 н.м./4250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99.5 мм |
| Ход На Буталото | 90.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 6.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 18.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 15.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 93 |
| Маса (без товар) | 2278 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2948 кг. |
| Размер На Гуми | 265/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.