| От | 2002 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4611 мм |
| Широчина | 1858 мм |
| Височина | 1805 мм |
| Междуосие | 2690 мм |
| Предна Следа | 1511 мм |
| Задна Следа | 1511 мм |
| Пътен Просвет | 210 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1104 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4701 см3 |
| Мощност | 258 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 425 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 86.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 206 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 22.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 13 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 16.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 78 |
| Маса (без товар) | 1994 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2495 кг. |
| Размер На Гуми | 235/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.