| От | 2017 |
| До | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4846 мм |
| Широчина | 1954 мм |
| Височина | 1749 мм |
| Междуосие | 2914 мм |
| Пътен Просвет | 201 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 782 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6417 см3 |
| Мощност | 468 к.с./6250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 624 н.м./4100 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 257 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.0 сек |
| Градски Разход На Гориво | 20.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.5 Литра/100 км |
| Максимално Допустима Маса | 2949 кг. |
| Размер На Гуми | 295/45 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.