| От | 2017 |
| До | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4828 мм |
| Широчина | 1943 мм |
| Междуосие | 2915 мм |
| Пътен Просвет | 206 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 782 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2987 см3 |
| Мощност | 250 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 570 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.0 Литра/100 км |
| Максимално Допустима Маса | 2949 кг. |
| Размер На Гуми | 265/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.