| От | 2005 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4740 мм |
| Широчина | 1862 мм |
| Височина | 1720 мм |
| Междуосие | 2781 мм |
| Предна Следа | 1575 мм |
| Задна Следа | 1575 мм |
| Пътен Просвет | 204 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 977 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3701 см3 |
| Мощност | 214 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 319 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 90.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 78 |
| Маса (без товар) | 1929 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2586 кг. |
| Размер На Гуми | 235/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.