| От | 2003 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4610 мм |
| Широчина | 1836 мм |
| Височина | 1786 мм |
| Междуосие | 2690 мм |
| Предна Следа | 1511 мм |
| Задна Следа | 1511 мм |
| Пътен Просвет | 221 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1104 |
| Работен Обем | 4701 см3 |
| Мощност | 235 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./3200 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 86.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 78 |
| Маса (без товар) | 1851 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2495 кг. |
| Размер На Гуми | 245/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.