| От | 1992 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4548 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1647 мм |
| Междуосие | 2690 мм |
| Предна Следа | 1473 мм |
| Задна Следа | 1473 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 732 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5210 см3 |
| Мощност | 220 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 387 н.м./3600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99.3 мм |
| Ход На Буталото | 84.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Смесен Разход На Гориво | 15.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 87 |
| Маса (без товар) | 1792 кг. |
| Размер На Гуми | 215/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.