| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Междуосие | 2636 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 420 |
| Работен Обем | 1332 см3 |
| Мощност | 180 к.с./5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 270 н.м./1850 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 70 мм |
| Ход На Буталото | 86.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 200 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.3 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 1.9-2.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 37 |
| Капацитет на батерията | 11.4 kWh |
| Маса (без товар) | 1860 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.