| От | 2017 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4394 мм |
| Широчина | 1819 мм |
| Височина | 1635 мм |
| Междуосие | 2636 мм |
| Пътен Просвет | 198 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 120 к.с./3750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 188 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.70 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.30 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.00 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.40 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1519 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.