| От | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4747 мм |
| Височина | 1664 мм |
| Междуосие | 2874 мм |
| Предна Следа | 1640 мм |
| Задна Следа | 1656 мм |
| Пътен Просвет | 213 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 793 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2996 см3 |
| Мощност | 300 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 650 н.м./1500-2500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83.01 мм |
| Ход На Буталото | 92.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 230 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.4 сек |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 2017 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.