| От | 2019 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4731 мм |
| Широчина | 2071 мм |
| Височина | 1666 мм |
| Междуосие | 2874 мм |
| Предна Следа | 1641 мм |
| Задна Следа | 1654 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1999 см3 |
| Мощност | 180 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 430 н.м./1750-2500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 92.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Максимална Скорост | 208 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.6-6.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.2-5.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.7-5.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1845 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2460 кг. |
| Размер На Гуми | 235/65 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.