| От | 1992 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4545 мм |
| Широчина | 1745 мм |
| Височина | 1850 мм |
| Междуосие | 2760 мм |
| Предна Следа | 1490 мм |
| Задна Следа | 1495 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3059 см3 |
| Мощност | 125 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 275 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.4 мм |
| Ход На Буталото | 107 мм |
| Степен На Сгъстяване | 20 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Червячен редуктор |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 12 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 85 |
| Маса (без товар) | 1955 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2600 кг. |
| Размер На Гуми | 245/75 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.