| От | 1998 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4267 мм |
| Широчина | 1814 мм |
| Височина | 1702 мм |
| Междуосие | 2462 мм |
| Предна Следа | 1514 мм |
| Задна Следа | 1519 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 595 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2198 см3 |
| Мощност | 131 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 195 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 94.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Bинтова пружина |
| Задно Окачване | Bинтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Дa |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Градски Разход На Гориво | 12.4 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.2 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 67 л |
| Маса (без товар) | 1545 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2110 кг |
| Размер На Гуми | 235/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.