| От | 2020 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 5305 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1770 мм |
| Междуосие | 3125 мм |
| Предна Следа | 1555 мм |
| Задна Следа | 1555 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1898 см3 |
| Мощност | 163 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 360 н.м./2000-2500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80 мм |
| Ход На Буталото | 94.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 8.09-8.41 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Маса (без товар) | 1970 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3100 кг. |
| Размер На Гуми | 215/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.