| От | 2017 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5295 мм |
| Широчина | 1860 мм |
| Междуосие | 3095 мм |
| Предна Следа | 1570 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Пътен Просвет | 235 мм |
| Работен Обем | 1898 см3 |
| Мощност | 164 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 360 н.м./2000-2500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80 мм |
| Ход На Буталото | 94.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.0 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Маса (без товар) | 1959 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3050 кг. |
| Размер На Гуми | 255/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.