| От | 2008 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5155 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1730 мм |
| Междуосие | 3050 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1460 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2999 см3 |
| Мощност | 163 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 333 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.4 мм |
| Ход На Буталото | 104.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо торзионно, двоен носач |
| Задно Окачване | Амортизационна стойка |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 155 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 20 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Размер На Гуми | 225/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.